Propozycja przedszkola na czas przebywania dzieci w domach

Szanowni Państwo !
W związku z sytuacją zamknięcia placówek, informuję Państwa o naszych propozycjach pracy online i formach pomocy Państwu i dzieciom w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie.

1. Na maile grupowe będą systematycznie wysyłane karty pracy zbieżne z tematyką zajęć przewidzianych w podstawie programowej.
2. Na stronie www przedszkola zamieszczone zostaną linki do stron, z których czerpać będą mogli Państwo inspiracje do zabaw i pracy z dziećmi.
3. Zapraszamy również do lektury artykułów , które będą zamieszczane w zakładce ”Dla Rodziców”, a które również mam nadzieję, będą pomocne w okresie przebywania w domach.
4. Pani Logopeda na Państwa maile wyśle karty logopedyczne do ćwiczeń dla dzieci, które objęte są terapią.
5. Jednocześnie wszystkim przedszkolakom, rodzicom i opiekunom proponujemy udział w naszym projekcie, „Ćwiczę umysł, nie próżnuję!”, którego szczegóły poznacie Państwo w dodatkowej informacji.

Drodzy Rodzice, Przedszkolaki!
Bądźmy silni, rozsądni i do szybkiego zobaczenia w naszym „Nefrytowym Zakątku”..:)

Małgorzata Adamus,
Dyrektor Przedszkola Nr 11