27 maja w naszej grupie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty pod hasłem „Jest taka miłość…”. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany program artystyczny, były wiersze, piosenki, tańce oraz wiele wzruszających słów skierowanych do ukochanych rodziców. Spotkanie przebiegło w serdecznej i rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechu, radości i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność oraz wspólnie spędzony czas.



