Grupa III - Rubiny

Dzień Dziecka 2023

By 4 czerwca, 2023No Comments

Dzień Dziecka w Nefrytowym Zakątku obfitował w moc atrakcji. Od samego rana przedszkolaki bawiły się na dmuchańcach, puszczały wielkie bańki mydlane i brały udział w zabawach z chustą animacyjną. Były też tatuaże i balony a dla dziewczynek kolorowe warkoczyki. Każdy chętny na warsztatach plastycznych mógł wykonać piękny papierowy latawiec. Przed obiadem dzieci uczestniczyły w show zorganizowanym przez Cyrk Pomponi, który dostarczył mnóstwo wrażeń prezentując sztuczki cyrkowe i iluzjonistyczne. Po obiedzie chwila odpoczynku w przedszkolnym kinie, do którego każdy „klient” osobiście kupił sobie bilet – teraz liczenie pieniędzy mamy już w małym paluszku 😉
A kto miał siłę i chęci kontynuował zabawę na dmuchańcach aż do przyjścia rodziców.
Ach, co to był za dzień….

Rekrutacja Skip to content