Z życia przedszkola

Biało-Czerwone Zawody Sportowe -30.04.2021r.

By 6 maja, 2021No Comments

W piątek 30 kwietnia w naszym Nefrytowym  Zakątku  odbyły się BIAŁO – CZERWONE ZAWODY SPORTOWE.

W ten  sposób uczciliśmy, zbliżające się wielkimi krokami, majowe święta narodowe. Na przedszkolnym boisku i placu zabaw przygotowane zostały konkurencje dla dzieci. Przedszkolaki mogły poczuć się jak białe orły, jeźdźcy husarii, czy tancerze na dworze króla Sobieskiego. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w zabawie. Było wiele radości i zdrowej, sportowej rywalizacji.

Zawody były również jednym z prozdrowotnych  działań przedszkola zbliżających nas do wpisania do  Wojewódzkiej Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie.

Informacja o naszych zawodach została również umieszczona na stronie Urzędu:

“Biało-czerwone Zawody Sportowe” w Nefrytowym Zakątku

Beata Wentykier, Marlena Roszkiewicz

Rekrutacja Skip to content