Grupa V

Bal karnawałowy – 29.01.2021r.

By 29 stycznia, 20218 lutego, 2021No Comments

Karnawał to tradycyjnie czas zabawy, balów i maskarad, ale także jedna z ulubionych atrakcji, na którą czekają dzieci. Bal karnawałowy w naszej grupie poprzedziły gorączkowe przygotowania sali i dekoracji oraz rozmowy na temat strojów karnawałowych. Aż w  piątkowy poranek 29.01.2021r. do przedszkola zawitały dzieci w wymarzonych karnawałowych przebraniach, które z dumą prezentowały.  Dziewczynki zamieniły się w księżniczki, wróżki, Elzy, chłopcy przebrali się w policjantów, Spidermanów, był też mechanik, Thor, kot, wilk z Czerwonym Kapturkiem a także czarownica, która wcale nie wyglądała strasznie i wiele innych wspaniałych postaci. Przedszkolaki w swoich bajkowych strojach bawiły się przy wesołej muzyce, przeplatanej różnymi konkurencjami i konkursami. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości.

Rekrutacja 2021 / 2022 Skip to content