Z życia przedszkola

Bal Karnawałowy – 29.01.2021r.

By 31 stycznia, 2021No Comments
  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
Dlatego też postanowiłyśmy zorganizować takie bale naszym przedszkolakom w ich salach.
Bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Dzieci przygotowały się do niego wykonując maski karnawałowe, pomagały w wykonywaniu dekoracji, zawieszaniu serpentyn, balonów.
Wspólnie z dziećmi dołożyłyśmy wszelkich starań, by wystrój każdej sali wprowadził dzieci w radosny, balowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
29 stycznia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych, plastycznych oraz tanecznych.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Nauczycielki
Nefrytowego Zakątka