Akcje charytatywne i proekologiczne

Akcja charytatywna dla Domu Samotnej Matki w Chyliczkach

By 4 grudnia, 2022No Comments

W sąsiedniej miejscowości – Chyliczkach – mieści się Dom Samotnej Matki prowadzony przez siostry zakonne, w którym schronienie znajdują kobiety spodziewające się dziecka,  a także mamy z dziećmi, również z Ukrainy.

Na przełomie października i listopada 2022r. w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy akcję charytatywną – zbiórkę darów na rzecz podopiecznych DSM w Chyliczkach.

Celem akcji była pomoc dzieciom i ich mamom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, a także uwrażliwienie przedszkolaków na potrzeby innych osób i wdrażanie do niesienia bezinteresownej pomocy.

30 listopada zebrane dary zostały dostarczone do Domu Samotnej Matki.

Z serca dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola za włączenie się do naszej akcji i okazaną pomoc.

Rekrutacja Skip to content