Dnia 29 Kwietnia w Przedszkolu nr. 11 “Nefrytowy Zakątek” w Piasecznie odbyła się akademia z okazji Święta Konstytucji. Swoją obecnością zaszczyciła nas Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie Pani Katarzyna Wypych. Odwiedzili nas także członkowie Klubu Seniora w Piasecznie. Dzięki temu przedszkolna uroczystość nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego i odświętnego charakteru. Przedszkolaki z grupy II i IV przygotowały prawdziwie wzruszający występ. Pomimo tego, że występujące dzieci mają obecnie 5 lat z ogromnym zaangażowaniem i powagą mówiły wierszyki, śpiewały i tańczyły. Bardzo miło jest patrzeć jak patriotyczne wartości są wpajane od najmłodszych lat. Spuścizna naszych pradziadków z pewnością została uhonorowana pięknym dowodem pamięci.

 

Ta strona używa plików cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close