Dnia 29 Kwietnia w Przedszkolu nr. 11 “Nefrytowy Zakątek” w Piasecznie odbyła się akademia z okazji Święta Konstytucji. Swoją obecnością zaszczyciła nas Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie Pani Katarzyna Wypych. Odwiedzili nas także członkowie Klubu Seniora w Piasecznie. Dzięki temu przedszkolna uroczystość nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego i odświętnego charakteru. Przedszkolaki z grupy II i IV przygotowały prawdziwie wzruszający występ. Pomimo tego, że występujące dzieci mają obecnie 5 lat z ogromnym zaangażowaniem i powagą mówiły wierszyki, śpiewały i tańczyły. Bardzo miło jest patrzeć jak patriotyczne wartości są wpajane od najmłodszych lat. Spuścizna naszych pradziadków z pewnością została uhonorowana pięknym dowodem pamięci.
