WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK SILVERADO


Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka tygodni, to jest miejsce gdzie panuje nieprzerwanie atmosfera świątecznych przygotowań. To fabryka bombek Silverado w Józefowie.

Dzieci mogły obejrzeć cały proces powstawania bombek. Widziały jak formuje się je ze szkła, srebrzy a następnie maluje w różne fantazyjne wzory. Największy zachwyt wzbudziło miejsce zwane wzorcownią, gdzie przechowywane są wszystkie wzory bombek, jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane w Silverado. Oprócz tradycyjnych kul, przedszkolaki mogły podziwiać bombki w kształcie zwierząt, pojazdów czy ciasteczek. Wśród eksponatów znalazły się nawet tak oryginalne ozdoby jak bombka – bucik, pocztówka a nawet Wieża Eiffla.

Do przedszkola wróciliśmy pełni wspaniałych wrażeń.

Nie znaleziono aktulaności

Kategoria: 2017/2018, Grupa V