UWAGA! ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA NASZEGO SMOGA


Szanowni Państwo!
Nasze przedszkole bierze udział w konkursie "Kawałek Błękitnego Nieba" organizowanym przez Fundację Arka. Konkurs jest  elementem kampanii uświadamiającej nam wszystkim niekorzystne skutki zdrowotne oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Jednym ze źródeł zanieczyszczenia jest spalanie w piecach domowych opakowań plastikowych, szmat, kartonów, folii, itd.. Odczuliśmy tego skutki w piękne słoneczne, bezwietrzne dni zimowe. Nie mogliśmy wychodzić z dziećmi na dwór, ponieważ było zbyt wysokie stężenie toksyn w powietrzu.
 Dlatego wołamy NIE PAL ŚMIECI!
W ramach konkursu  wspólnymi siłami wszystkich grup wykonaliśmy SMOGA Z NEFRYTOWEJ. Potężny, kolorowy, śmieciowy, stoi w hallu na parterze w naszym przedszkolu.
Prosimy o lajkowanie naszego SMOGA na fb. Mamy nadzieję wygrać ten konkurs dzięki Państwa głosom.
Zatem 
STARTUJEMY Z GŁOSOWANIEM!:

https://www.facebook.com/pg/fundacjaarka/photos/?tab=album&album_id=2031091720249412

Kategoria: Aktualności