TEATR W PRZEDSZKOLU


21 KWIETNIA O GODZINIE 9.15 UCZESTNICZYLIŚMY W SPEKTAKLU TEATRALNYM PT.  „ CZARODZIEJSKI KONCERT ŻYCZEŃ”…

Dwoje bohaterów znajduje na leśnej polanie czarodziejski kamyk, który umożliwia rozumienie mowy zwierząt. Teraz wraz z dziećmi mają możliwość poznać życie przyrody, język zwierząt, przejawiający się ruchem, dźwiękiem, mową ciała, tańcem. Jednocześnie kamyk umożliwia zwierzętom kontakt z ludźmi. Mogą powiedzieć, co złego spotyka je ze strony ludzi., dlaczego ginie przyroda. Dzieci, wraz z bohaterami zastanawiają się, jak ratować naturę.

Młodzi widzowie, oglądając ten spektakl, Dowiedzieli się, że przyroda do nas mówi, trzeba się tylko wsłuchać i nauczyć jej języka. Nauczyli się się, że można ją podziwiać i czerpać siłę z jej piękna, nie niszcząc jej przy tym.


 

Kategoria: 2016/2017, Grupa V