TEATR W PRZEDSZKOLU


TEATR W PRZEDSZKOLU W PRZEDEDNIU DNIA NIEZAPOMINAJKI- DNIA PRZYJAŹNI
11 maja o godzinie 9.15 odwiedził nasze przedszkole teatr ARKADIA z przedstawieniem pt. „PRZYGODY TECHNOLUDKA”.
Akcja programu kręciła się wokół zwariowanego na punkcie elektronicznych gadżetów Technoludka, który telefon, tablet i inne tego typu wynalazki przedkłada nad kontakty z ludźmi. Wystarczyło jednak że nasz bohater znajdzie się w nieznanym miejscu, zgubił drogę a na dodatek w jego elektronicznych cudach rozładuje się bateria i….przepis na problem mamy gotowy. Szczęśliwie w tej beznadziejnej sytuacji na swojej drodze spotkał kogoś ,kto z takich gadżetów nie korzysta -umie za to nawiązywać nić przyjaźni i stać go na bezinteresowną pomoc komuś w potrzebie… Na koniec okazało się, że najważniejszy w życiu jest drugi człowiek i żaden telefon, komputer czy tablet go nie zastąpi.

Kategoria: 2016/2017, Grupa VI