TEATR „O-RETY”


7 WRZEŚNIA gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru „ O Rety”, którzy zaprezentowali przedszkolakom bajkę pt. „Jak wróbelek Elemelek nie mógł zdążyć na wesele”. Ta zabawna historia wywołała wiele uśmiechu i radości na twarzach naszych przedszkolaków. Dzieci z ogromną uwagą i skupieniem śledziły losy wróbelka, który co jakiś czas na swojej drodze spotykał różne ciekawe postacie.
Dzięki historii wróbelka i jego zabawnym perypetiom, przedszkolaki poznały zasady poruszania się na drodze, dowiedziały się również, jak należy zachowywać się w szkole jeśli chcemy się czegoś nauczyć. W sklepie Pana Gila, przedszkolaki mogły obejrzeć kolorowe ptasie kamizelki oraz wspólnie z małym Szczurkiem pomóc szukać Elemelkowi jego czerwonego pantofelka.
Na zakończenie występu dzieci zachwycone pięknymi ptasimi lalkami, kukiełkami oraz pacynkami nagrodziły aktorów głośnymi brawami.

Nie znaleziono aktulaności

Kategoria: GRUPA V, Grupa V