Nasze zajęcia

- Zajęcia logopedyczne

Zajęcia logopedyczne-indywidualna praca z dziećmi posiadającymi wady wymowy lub mowę opóźnioną. Dzieci kwalifikowane są na podstawie badania przesiewowego przeprowadzanego na początku każdego roku szkolnego.
Zajęcia terapii logopedycznej odbywają się dwa razy w tygodniu. Spotkania z Rodzicami odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu.

- Zajęcia z psychologiem

Zajęcia z psychologiem prowadzone są w formie grupowej lub indywidualnej.
Dzieci kwalifikowane są na zajęcia podczas badań przesiewowych.

- Warsztaty rytmiczno-ruchowe

Zajęcia warsztatowe proponowane dzieciom mają na celu rozbudzanie wrażliwości muzycznej i estetycznej, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajania potrzeby ruchu. Różnorodne formy ćwiczeń i zabaw wpływają dodatnio na kształtowanie pozytywnych cech charakteru i przygotowują dzieci do podjęcia nauki w szkole.

- Taniec sportowy

Zajęcia tańca to połączenie tańca nowoczesnego i dyskotekowego z gimnastyką artystyczną.
- Zajęcia z języka angielskiego

Na zajęciach dzieci w formie zabawowej, uczą się podstawowych zwrotów oraz oswajają z prawidłową wymową i akcentem.
Religia - dla chętnych dzieci.