„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

We wtorek 5 grudnia wszystkie dzieci z niecierpliwością wypatrywały św. Mikołaja. Ten długo oczekiwany gość przybył w towarzystwie Gwiazdeczki. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne płaskie i przestrzenne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa. 

Na dzieci czekała wspólna zabawa z Mikołajem i jego pomocnikami. Chętne dzieci śpiewały pastorałki dla Mikołaja, a następnie dzieci robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, prezentów również nie zabrakło:)