Mela i Marcel

W styczniu i lutym 2018 r. dzieci z Przedszkola nr 11 w Piasecznie „Nefrytowy Zakątek” uczestniczyły w projekcie edukacyjnym „Mela i Marcel, czyli jak bezpiecznie i zdrowo poznawać świat”.

Filmy o przygodach Meli, Marcela i Dygotka prezentowane były w grupach: II, III, IV, V i VI. Dzieci uczestniczące w projekcie to 4, 5 i 6 latki. Projekt realizowany był na przestrzeni dwóch tygodni w każdej grupie. Każdego dnia dzieci oglądały krótki film, po którym odbywały się zajęcia wg. scenariuszy dołączonych do płyty.

Na zakończenie cyklu zajęć dzieci odkryły razem z bohaterami, że skarbem jest wiedza, jaką zdobyły podczas spotkań z Melą i Marcelem.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom jako dowód że wspólnie z bohaterami bajki odnalazły skarb, jakim jest wiedza o otaczającym świecie.

Kategoria: 2016/2017, Grupa VI