Mamy zwycięzcę 2. etapu konkursu „Nefrytowy Podwieczorek”!


Niezmiernie miło nam poinformować wszystkich Rodziców i Dzieci, iż w konkursie na najlepszy przepis kulinarny dla dziecka w wieku przedszkolnym „Nefrytowy Podwieczorek”

zwyciężyła Zosia Burki z Gr. IV!!!

Zwycięski przepis Zosi to Sałatka z kaszy bulgur a’la tabbouleh.

Wyróżnione przepisy to: Płatki ryżowe z gorącymi malinami Olega Klimka z Gr.III oraz Jaglecznik z musem owocowym Szymona Regulskiego z Gr.V.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które przystąpiły do 1. oraz 2. etapu konkursu.

Etap 1:

1.Cezary Burki Gr.II Bakaliowe kulki mocy

2. Ania Kurek Gr.VI Razowe racuchy

3. Pola Żokowska i Julia Melon Gr.III Budyń jaglany z owocami

4. Ala Prusaczyk Gr.III Zaczarowane jabłuszka

5.Ola Żero Gr.II Budyń jaglany kokosowo-bananowy

6. Antoś Woszczyk Gr VI Deser z mleczkiem, tapioką, jabłkami, musem wiśniowym i bitą śmietaną

7. Szymon Łukomski Gr.III Jaglanka z bananem (ciapcianka)

8. Tomek Regulski Gr.II Placuszki z bananami

9. Zosia Burki Gr.IV Budyń migdałowy z chia

10. Oleg Klimek Gr.III Truskawkowo-bananowy zawrót głowy

11. Weronika Cichosz Gr.IV Budyń jaglany z owocami i syropem malinowym

12. Marysia Kosińska Gr.V Jaglane Rafaello

13. Zosia Sozańska Gr.I Deser jaglany

14. Szymon Regulski Gr.V Budyń jaglany

15. Ula Przerwa Gr.III Płatki ryżowe z owocami

16. Hania i Nikola Szafran Gr. I i IV Koktajl owocowy

Etap 2:

1.Zosia Burki Gr.IV Sałatka z kaszy bulgur a’la tabbouleh

2. Szymon Regulski Gr.V Jaglecznik z musem owocowym

3. Oleg Klimek Gr.III Płatki ryżowe z gorącymi malinami

4. Pola Żokowska i Julia Malon Gr.III Batoniki jogurtowe

5. Zosia Sozańska Gr.I Deser chia

6. Szymon Łukomski Gr.III Batony mocy

7. Weronika Cichosz Gr.IV Makaron razowy z twarogiem i musem truskawkowym

W najbliższy piątek, tj. 17 maja nastąpi uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów…

…a już niebawem w naszym przedszkolnym jadłospisie pojawi się na podwieczorek Sałatka Zosi z kaszy bulgur a’la tabbouleh.

Jeszcze raz gratulujemy Zosi- zwyciężczyni naszego konkursu

oraz dzieciom wyróżnionym- Szymonowi i Olegowi.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomogli swoim dzieciom w naszym konkursie! W każdej z prac było coś, co nas zachwycało: zdjęcia, ozdoby, kaligrafia, forma pokazania przepisu.

Już jutro na stronie zdjęcia i najciekawsze przepisy!

Przepisy oceniało Jury w składzie:

Joanna Włodarczyk, Natalia Wiszniewska

oraz Agnieszka Pindel, Jana Wójtowicz

Asiu, p. Natalio, bardzo dziękujemy!!!


Kategoria: Wydarzenia