Konkurs „Nefrytowy Podwieczorek”

1. Zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w naszym konkursie:
  2. Zadaniem uczestnika (dziecka i rodzica) konkursu „Nefrytowy Podwieczorek” jest wymyślenie przepisu kulinarnego, który byłby zdrowym, pełnowartościowym posiłkiem dla dziecka w wieku przedszkolnym i mógłby stanowić podwieczorek w przedszkolu dla dzieci 3-6 letnich.
  3. Każdy przepis musi być opatrzony następującymi informacjami:
  • imię nazwisko autora przepisu;
  • nazwa grupy, do której dziecko uczęszcza;
  • do każdego przepisu należy dołączyć maksymalnie 3 zdjęcia z dzieckiem w tle podczas wykonywania potrawy w tym rezultat czyli wykonany potrawę;
  • przepis musi zawierać zdrowe, wartościowe produkty: pełnoziarniste produkty zbożowe np. ryż brązowy, kasze, komosa ryżowa, płatki zbożowe; chude produkty mleczne, mleko, jogurt; warzywa i /lub owoce; inne zdrowe dodatki.
  • podany przepis kulinarny powinien mieć prostą formę, tak, aby mógł być do przygotowania, jako podwieczorek dla ok. 150 dzieci
  • każdy uczestnik może przedstawić tylko jeden przepis
  • Przepis ze zdjęciami należy dostarczyć do wychowawczyń grupy, do której przynależy dziecko.
  •  W skład członków komisji wchodzą nauczycielki: Agnieszka Pindel, Jana Wójtowicz oraz p. Joanna Włodarczyk i p.Natalia Wiszniewska.
  •  Czas trwania konkursu: 04.03. – 29.03. 2019 r.
    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.04.2019 r.
  •  Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola oraz w „kąciku dla rodziców” w korytarzu.

NAGRODY:

.    Zwycięski przepis zostanie dołączony do podwieczorkowego menu

w  naszym przedszkolu i nazwany będzie imieniem dziecka.

• Najciekawsze  przepisy będą nagrodzone ciekawymi niespodziankami.
  • Najciekawsze przepisy będą opublikowane na stronie internetowej przedszkola wraz ze zdjęciami.
  • Dyplomy dla uczestnikówkonkursu.
Znalezione obrazy dla zapytania owoce