Wykaz programów

PROGRAMY WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, W OPARCIU O KTÓRE PRACUJEMY W ROKU SZKOLNYM 2018/19 1. „Wokół Przedszkola. Program wychowania przedszkolnego.” Program wychowania przedszkolnego oparty na warstwicowej koncepcji wychowania Stefana Kunowskiego Wydawnictwo MAC EDUKACJA Autorzy: Małgorzata Kwaśniewska, Joanna Lendzion, Wiesława Żaba-Żabińska 2. „Program wychowania przedszkolnego” Wydawnictwo PWN Autor: Elżbieta Kordos Materiały pomocnicze (pakiety edukacyjne) „Wydawnictwo MAC: Dzieci 3-letnie: „Olek i Ada. Trzylatek. Poziom A. Pakiet” (grupa I i II) Dzieci 4-letnie: „Olek i Ada. Czterolatek. Poziom A+. Pakiet” (grupa I i VI) Dzieci 5-letnie: „Olek i Ada. Pięciolatek. Poziom B. Pakiet” (grupa IV i VI) Dzieci 6-letnie (grupa III i IV):  „Olek i Ada. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet”  „Chcę czytać i pisać. 6-latek „ (seria „Owocna edukacja”);  „Chcę liczyć. 6-latek „ (seria „Owocna edukacja”) „Wydawnictwo PWN: Dzieci 6-letnie (grupa V): „Trampolina. Zanim zostaniesz uczniem. Sześciolatki”